KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539317
nr 1553 9317
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, JH, Modell. Olja på pannå, 75x53 cm, yttermått inklusive ram: 85x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:20:25
100 kr
150 kr